מקלחונים בצפון – לחדר אמבטיה מושלם!

  • קטגוריה:מאמרים

רוצים לחדש את חדר האמבטיה? מחפשים מקלחונים בצפון? חפשו את bathlineרק שם תמצאו את מבוקשכם!

כל הנושא של עיצוב הבית עבר בשנים האחרונות טלטלה של ממש. כך לדוגמא – חדר האמבטיה שהיה פונקציונאלי ופרקטי לשימוש הפך להיות חלל מושקע במיוחד כאשר אנחנו מוצאים כי משקיעים בו רבות מבחינת הנראות שלו והעיצוב החיצוני שלו תוך שהעיקר כמובן אינה נזנח, וגם החלק הפרקטי מקבל את הכבוד הראוי לו.

כך הפכו להם המקלחונים בחדרי האמבטיה ליצירות של ממש, כאשר אנחנו מוצאים היום את המקלחונים העשויים זכוכית כמו גם את המקלחונים העשויים בזויות מיוחדות כמו המקלחונים הפינתיים או המקלחונים העגולים, לצד אלו החזיתיים. ברור שהאפשרויות הרבות מאפשרות היום לכל לקוח למצוא את האופציה שהכי תתאים לו לצרכים האישיים שלו תוך התאמה מלאה להרגלים של בני הבית.

מקלחון במקום אמבטיה

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה אשר בה המקלחונים מחליפים אט אט את האמבטיה המסורתית ששימשה אותנו נאמנה משך רבות בשנים.

יש לכך כמה וכמה סיבות הגורמות לכך.

  • למי יש זמן לאמבטיה?

סיבה הכי בולטת אלו החיים המהירים אשר בתוכם אנחנו חיים היום. אין לנו את הזמן לבלות באמבטיות קצף מפנקות והכול חייב ללכת מהר. מקלחת מהירה היא לכל הדעות קצרה יותר מאמבטיה ועל כן אנחנו מוצאים את המקלחת המחליפה את האמבטיה.

  • מקלחון מונע החלקות –

המקלחון הוא הרבה יותר בטוח ובמיוחד עבור האוכלוסייה המבוגרת או זו המוגבלת שמתקשה לעיתים להיכנס אל תוך האמבט. המקלחון מהווה עבורם פתרון מושלם.

  • מקלחון אינו דורש תחזוקה מסובכת‏-

האמבטיה הינה לכל הדעות מוצר שדי קשה לתחזק אותו ולנקות אותו. הכריעה משך זמן ארוך והשפשוף והקרצוף שלו דורשים מאתנו משאבים רבים. לעומת זאת, המקלחון אינו דורש מאתנו הרבהובמיוחד כאשר מדובר במקלחון מודרני מבית bathlin‏.

מקלחונים מבית bathlin אלו מקלחונים מעוצבים ומדהימים במיוחד שיחליפו כל אמבטיה ויעניקו לחלל החדר מראה מהודר ויוקרתי.

פתאום יהיה ממש כיף להיכנס להתקלח. גם הילדים הסרבנים ישמחו להתרחץ בלי לדחות את הדבר.

מקלחונים של bathlin זוהי הבחירה הכי חכמה.

×

עגלת קניות

Site Header

מבצע לזמן מוגבל – 5% על כל המוצרים בהזנת קוד קופון beyahad

דילוג לתוכן