חוות דעת

ברצוני לציין לשבח את השירות המדהים שקיבלתי מחברת באתליין, מתחילת החיפוש ועד אספקת המוצר. החיפוש שעשיתי באתר היה ממש קל...הוא מאורגן להפליא והקל עליי את הבחירה ומה שאהבתי שקיבלתי בדיוק את המוצר שראיתי בתמונה.... התקשרתי כדי להזמין והמענה היה מהיר, נציגת השירות סיפקה לי את כל התשובות ששאלתי בדרך מקצועית ואמינה ביותר...קיבלתי את המוצר תוך שבוע לשביעת רצוני. כשנתקלתי בבעיה יצרתי קשר איתם ומייד שלחו לי איש שירות וזה ראוי לשבח. השירות שלהם לא מובן מאליו...הרבה מאד זמן לא מתקלתי בחברה אמינה ומקצועית כמו באתליין.
eva
מוצר: אסלות גרויה
השירות היה מעולה עמידה בזמנים..המתקין פטר מקצועי ונעים הליכות ומוצר תואם בדיוק את הצרכים שלנו...מעולה...תודה רבה לכם.
simanis
מוצר: אמבטיון לפי מידה
התקשרתי למכירות לקבל יעוץ לגבי 3 מקלחונים שונים. שלחתי את תכנית האמבטיות וקיבלתי ייעוץ מאשת המכירות שממש הבינה את מה שאנני מחפשת וצריכה והמליצה לי על פתרונות שהיו אופטימלים בשבילי. גם המחיר היה בהחלט טוב. נקבע לי מועד להתקנה תוך כמה ימים, המתקין הדריך אותי לגבי השימוש הנכון כדי לשמור על המקלחונים, עשה עבודה טובה והשאיר את הבית נקי.
אביבית
מוצר: מקלחונים לא יודעת
חנות אמינה,משלוח אמין ושירות מצויין.נקנה מקלחון,הותקן במקצועיות. מומלץ מאוד. שירות לקוחות אמין במיוחד ועוזר. ג ג ג
אירנה
מוצר: מקלחון 85-90 גרניט
שאלתי כמה שאלות בטלפון בהתחלה...אחרי זה הזמנתי באינטרנט. ואז תיאמתי התקנה בטלפון. שאפו לשירות לקוחות. הוט, ייס, פלאפון וכן האלה יכולים ללמוד מכם. תודעת שירות גבוהה מאוד. בנוסף, שאפו למתקין, עבודה מעולה, בחור חמד, ביצוע מהיר, ודאג להתקשר חצי שעה לפני. אה וחשוב מאוד, מחיר הכי טוב אחרי 6 חנויות שבדקתי. היה במבצע 700 שח. מרוצה מאוד (מקווה שלא יישבר בדיוק שאני אשלח את ההודעה חחחח)
yon
מוצר: מקלחון חזית in/out גרניט
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן