ארונות אמבטיה עומדים

ארונות אמבטיה עומדים – איכותיים ובמחירים משתלמים

חברת BATHLINE מעמידה לרשות לקוחותיה קשת רחבה של ארונות אמבטיה עומדים, המיוצרים על ידי חברות אמינות ומוכרות ועומדים בתקנים מחמירים. מדובר בארונות איכות בשלל עיצובים ומחומרים עמידים, המגיעים במגוון דגמים, גדלים, צבעים ואפשרויות נוספות.

למה לבחור דווקא בארון עומד?

באופן כללי, את הארונות לחדר האמבטיה ניתן לחלק לעומדים ותלויים, ולכל אחד מהם יש יתרונות אופייניים. כך לדוגמא, ארון תלוי יאפשר לכם לנקות מתחתיו ביתר קלות, הוא רחוק יותר ממגע עם מים, וגם חוסך לפעמים במקום. מצד שני, ארון אמבטיה עומד נמצא גם הוא מעל לרצפה הרטובה של חדר האמבטיה ומגיע עם רגלי אלומיניום או פלסטיק שאינן מחלידות. כמו כן, במרבית המקרים אין שום בעיה מיוחדת להעביר מגב או מטאטא מתחתיו. היתרון המשמעותי של ארון עומד לעומת ארונות תלויים הוא נפח האחסון, שבמרבית המקרים יהיה גדול יותר. בכל מקרה, את הבחירה יש לעשות גם בהתאם לכמות וסוג הפריטים שברצונכם לאחסן בארון, השטח הפנוי של חדר האמבטיה וסידור הפריטים בו, שיקולים של נוחות הגעה (ארון עומד דורש התכופפות מסוימת ולכן מעט פחות נגיש), וכן יש להתחשב בענייני עיצוב כמו גוון הציפוי וכדומה.

דוגמא נבחרת לארון אמבטיה עומד

אם החלטתם ללכת על ארון אמבטיה עומד ייתכן שתמצאו עניין בדגם אגם הכולל כיור, עשוי עץ סנדוויץ' וחזית MDF ירוקה המותאמת במיוחד לחדרים רטובים, שניהם צבועים באפוקסי מבריק או אטום מט ומגיעים עם 5 שנות אחריות. כידוע, מדובר בחומרים המומלצים ביותר עבור ארונות אמבטיה מפני שאינם דוהים, עמידים בפני אדים וגם קל מאוד לנקותם. במידה של 75 – 80 ס"מ הארון מגיע עם שתי מגירות בצד ודלת, במידות 90 – 120 ס"מ עם שתי דלתות ושתי מגירות בצד, ובמידה 150 ס"מ עם דלת באמצע וארבע מגירות בצד. יש לציין כי ניתן לבחור מתוך מגוון כיורים המוצעים בקטלוג שלנו, וכמו כן בתוספת תשלום ניתן לבחור במראת אלומיניום, מרחפת, שני פסים או במראה לונה.

את הארון שלכם תוכלו להזמין כבר עכשיו דרך האתר המאובטח שלנו. כמו כן, לביצוע הזמנות טלפוניות וקבלת פרטים נוספים התקשרו אלינו בטלפון 03-9441144.

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

WhatsApp דברו איתנו בWhatsApp
דילוג לתוכן